KONST / Litografier / Färglitografi 17388155
nr 1738 8155
Färglitografi
Harry Karlsson. Signerad, numrerad 24/300, Mariefred. Färglitografi, bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 59x68 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 november 2025
kl 18:48:08
100 kr
200 kr